CTFd - en to sl_SI translation catalogue (167 entries)

en: User Name
sl_SI: Uporabniško ime

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: User Name or Email
sl_SI: Uporabniško ime ali e-pošta

en: Resend Confirmation Email
sl_SI: Znova pošlji potrditveno e-pošto

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Current Password
sl_SI: Trenutno geslo

en: Affiliation
sl_SI: Pripadnost

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Country
sl_SI: Država

en: Expiration
sl_SI: Potek veljavnosti

en: Generate
sl_SI: Ustvari

en: Event Name
sl_SI: Ime dogodka

en: The name of your CTF event/workshop
sl_SI: Ime vašega CTF dogodka/delavnice

en: Event Description
sl_SI: Opis dogodka

en: Description for the CTF
sl_SI: Opis za CTF

en: User Mode
sl_SI: Način uporabnika

en: Team Mode
sl_SI: Način ekipe

en: Controls whether users join together in teams to play (Team Mode) or play as themselves (User Mode)
sl_SI: Nadzoruje, ali se uporabniki združijo v ekipe za igranje (Način ekipe) ali igrajo kot posamezniki (Način uporabnika)

en: Admin Username
sl_SI: Skrbniško uporabniško ime

en: Your username for the administration account
sl_SI: Vaše uporabniško ime za skrbniški račun

en: Admin Email
sl_SI: Skrbniška e-pošta

en: Your email address for the administration account
sl_SI: Vaš e-poštni naslov za skrbniški račun

en: Admin Password
sl_SI: Skrbniško geslo

en: Your password for the administration account
sl_SI: Vaše geslo za skrbniški račun

en: Logo
sl_SI: Logotip

en: Logo to use for the website instead of a CTF name. Used as the home page button. Optional.
sl_SI: Logotip za uporabo na spletni strani namesto imena CTF. Uporablja se kot gumb na domači strani. Neobvezno.

en: Banner
sl_SI: Pasica

en: Banner to use for the homepage. Optional.
sl_SI: Pasica za uporabo na domači strani. Neobvezno.

en: Small Icon
sl_SI: Majhna ikona

en: favicon used in user's browsers. Only PNGs accepted. Must be 32x32px. Optional.
sl_SI: favicon, uporabljen v brskalnikih uporabnikov. Sprejete so samo datoteke PNG. Mora biti velikosti 32x32 px. Neobvezno.

en: Theme
sl_SI: Tema

en: CTFd Theme to use. Can be changed later.
sl_SI: Tema CTFd za uporabo. Kasneje jo je mogoče spremeniti.

en: Theme Color
sl_SI: Barva teme

en: Color used by theme to control aesthetics. Requires theme support. Optional.
sl_SI: Barva, ki jo tema uporablja za nadzor estetike. Zahteva podporo teme. Neobvezno.

en: Verify Emails
sl_SI: Preveri e-poštne naslove

en: Start Time
sl_SI: Čas začetka

en: Time when your CTF is scheduled to start. Optional.
sl_SI: Čas, ko je predviden začetek vašega CTF. Neobvezno.

en: End Time
sl_SI: Čas zaključka

en: Time when your CTF is scheduled to end. Optional.
sl_SI: Čas, ko je predviden konec vašega CTF. Neobvezno.

en: Finish
sl_SI: Dokončaj

en: Team Name
sl_SI: Ime ekipe

en: Team Password
sl_SI: Geslo ekipe

en: Join
sl_SI: Pridruži se

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Your team's public name shown to other competitors
sl_SI: Javno ime vaše ekipe, prikazano drugim tekmovalcem

en: New Team Password
sl_SI: Novo geslo ekipe

en: Set a new team join password
sl_SI: Nastavite novo geslo za pridružitev ekipi

en: Confirm Current Team Password
sl_SI: Potrdite trenutno geslo ekipe

en: Provide your current team password (or your password) to update your team's password
sl_SI: Vnesite trenutno geslo ekipe (ali svoje geslo) za posodobitev gesla ekipe

en: Your team's affiliation publicly shown to other competitors
sl_SI: Pripadnost vaše ekipe, javno prikazana drugim tekmovalcem

en: Your team's website publicly shown to other competitors
sl_SI: Spletna stran vaše ekipe, javno prikazana drugim tekmovalcem

en: Your team's country publicly shown to other competitors
sl_SI: Država vaše ekipe, javno prikazana drugim tekmovalcem

en: Team Captain
sl_SI: Kapetan ekipe

en: Search Field
sl_SI: Iskalno polje

en: Name
sl_SI: Ime

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Hidden
sl_SI: Skrito

en: Banned
sl_SI: Prepovedano

en: Invite Link
sl_SI: Povezava za povabilo

en: Search for matching users
sl_SI: Išči ustrezne uporabnike

en: Powered by CTFd
sl_SI: Poganja CTFd

en: Challenge
sl_SI: Izziv

en: %(num)d Solve | %(num)d Solves
sl_SI[0]: %(num)d rešitev
sl_SI[1]: %(num)d rešitvi
sl_SI[2]: %(num)d rešitve
sl_SI[3]: %(num)d rešitev

en: View Hint
sl_SI: Ogled namiga

en: Flag
sl_SI: Zastavica

en: Next Challenge
sl_SI: Naslednji izziv

en: Date
sl_SI: Datum

en: Challenges
sl_SI: Izzivi

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: We've sent a confirmation email to your email address.
sl_SI: Potrditveno e-pošto smo poslali na vaš e-poštni naslov.

en: Please click the link in that email to confirm your account.
sl_SI: Kliknite povezavo v tej e-pošti za potrditev vašega računa.

en: If the email doesn’t arrive, check your spam folder or contact an administrator to manually verify your account.
sl_SI: Če e-pošte ne prejmete, preverite mapo z vsiljeno pošto ali kontaktirajte skrbnika za ročno preverjanje računa.

en: Change Email Address
sl_SI: Spremeni e-poštni naslov

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Forgot your password?
sl_SI: Ste pozabili geslo?

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: There are no notifications yet
sl_SI: Trenutno ni obvestil

en: Register
sl_SI: Registracija

en: Your username on the site
sl_SI: Vaše uporabniško ime na strani

en: Never shown to the public
sl_SI: Nikoli ne prikazano javnosti

en: Password used to log into your account
sl_SI: Geslo za prijavo v vaš račun

en: Reset Password
sl_SI: Ponastavi geslo

en: You can now reset the password for your account and log in. Please enter in a new password below.
sl_SI: Zdaj lahko ponastavite geslo za svoj račun in se prijavite. Spodaj vnesite novo geslo.

en: Please provide the email address associated with your account below.
sl_SI: Spodaj navedite e-poštni naslov, povezan z vašim računom.

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Access Tokens
sl_SI: Dostopni žetoni

en: Your profile has been updated
sl_SI: Vaš profil je bil posodobljen

en: Error:
sl_SI: Napaka:

en: API Key Generated
sl_SI: API ključ ustvarjen

en: Please copy your API Key, it won't be shown again!
sl_SI: Kopirajte svoj API ključ, ker ne bo več prikazan!

en: Active Tokens
sl_SI: Aktivni žetoni

en: Delete Token
sl_SI: Izbriši žeton

en: Are you sure you want to delete this token?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta žeton?

en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

en: Description
sl_SI: Opis

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Setup
sl_SI: Nastavitev

en: General
sl_SI: Splošno

en: Mode
sl_SI: Način

en: Administration
sl_SI: Administracija

en: Style
sl_SI: Slog

en: Date &amp; Time
sl_SI: Datum in čas

en: Integrations
sl_SI: Integracije

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Participants register accounts and form teams
sl_SI: Udeleženci registrirajo račune in oblikujejo ekipe

en: If a team member solves a challenge, the entire team receives credit
sl_SI: Če član ekipe reši izziv, dobi zasluge celotna ekipa

en: Easier to see which team member solved a challenge
sl_SI: Lažje je videti, kateri član ekipe je rešil izziv

en: May be slightly more difficult to administer
sl_SI: Upravljanje je lahko nekoliko težje

en: Participants only register an individual account
sl_SI: Udeleženci registrirajo le posamezni račun

en: Players can share accounts to form pseudo-teams
sl_SI: Igralci lahko delijo račune za oblikovanje psevdo-ekip

en: Easier to organize
sl_SI: Lažje za organizacijo

en: Difficult to attribute solutions to individual team members
sl_SI: Težko je pripisati rešitve posameznim članom ekipe

en: Visibility Settings
sl_SI: Nastavitve vidnosti

en: Control the visibility of different sections of CTFd
sl_SI: Nadzor nad vidnostjo različnih delov CTFd

en: Subscribe email address to the CTFd LLC Newsletter for news and updates
sl_SI: Naročite e-poštni naslov na CTFd LLC novice in posodobitve

en: Time
sl_SI: Čas

en: UTC Preview
sl_SI: Predogled UTC

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Teams
sl_SI: Ekipe

en: Scoreboard
sl_SI: Lestvica

en: Admin Panel
sl_SI: Skrbniška plošča

en: Team
sl_SI: Ekipa

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: Forbidden
sl_SI: Prepovedano

en: File not found
sl_SI: Datoteka ni najdena

en: Sorry about that
sl_SI: Oprostite za to

en: Too many requests
sl_SI: Preveč zahtev

en: Please slow down!
sl_SI: Prosimo, upočasnite!

en: Bad Gateway
sl_SI: Slab prehod

en: (Optional)
sl_SI: (Neobvezno)

en: Join Team
sl_SI: Pridruži se ekipi

en: Welcome to
sl_SI: Dobrodošli v

en: Click the button below to join the team!
sl_SI: Kliknite gumb spodaj, da se pridružite ekipi!

en: Create Team
sl_SI: Ustvari ekipo

en: Edit Team
sl_SI: Uredi ekipo

en: Your team's profile has been updated
sl_SI: Profil vaše ekipe je bil posodobljen

en: Choose Captain
sl_SI: Izberite kapetana

en: Your captain rights have been transferred
sl_SI: Vaše pravice kapetana so bile prenesene

en: Invite Users
sl_SI: Povabi uporabnike

en: Share this link with your team members for them to join your team
sl_SI: Delite to povezavo s člani ekipe, da se pridružijo vaši ekipi

en: Invite links can be re-used and expire after 1 day
sl_SI: Povezave za povabilo se lahko ponovno uporabijo in potečejo po 1 dnevu

en: Disband Team
sl_SI: Razpusti ekipo

en: Are you sure you want to disband your team?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite razpustiti svojo ekipo?

en: No
sl_SI: Ne

en: Yes
sl_SI: Da

en: Official
sl_SI: Uradno

en: place
sl_SI: mesto

en: points
sl_SI: točke

en: Members
sl_SI: Člani

en: Score
sl_SI: Točke

en: Captain
sl_SI: Kapetan

en: Awards
sl_SI: Nagrade

en: Solves
sl_SI: Rešitve

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: No solves yet
sl_SI: Še ni rešitev

en: In order to participate you must either join or create a team.
sl_SI: Za sodelovanje se morate pridružiti ekipi ali jo ustvariti.

en: Play with Official Team
sl_SI: Igrajte z uradno ekipo

en: Join Unofficial Team
sl_SI: Pridruži se neuradni ekipi

en: Create Unofficial Team
sl_SI: Ustvari neuradno ekipo

en: Page
sl_SI: Stran

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: user | users
sl_SI[0]: uporabnik
sl_SI[1]: uporabnika
sl_SI[2]: uporabniki
sl_SI[3]: uporabnikov

en: team | teams
sl_SI[0]: ekipa
sl_SI[1]: ekipi
sl_SI[2]: ekipe
sl_SI[3]: ekip
