CTFd - en to pl_PL translation catalogue (166 entries)

en: User Name
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: User Name or Email
pl_PL: Nazwa użytkownika lub adres email

en: Resend Confirmation Email
pl_PL: Ponownie wyślij email z potwierdzeniem

en: Language
pl_PL: Język

en: Current Password
pl_PL: Obecne hasło

en: Affiliation
pl_PL: Afiliacja

en: Website
pl_PL: Strona internetowa

en: Country
pl_PL: Państwo

en: Expiration
pl_PL: Data wygaśnięcia

en: Generate
pl_PL: Wygeneruj

en: Event Name
pl_PL: Nazwa wydarzenia

en: The name of your CTF event/workshop
pl_PL: Nazwa wydarzenia / warsztatów

en: Event Description
pl_PL: Opis wydarzenia

en: Description for the CTF
pl_PL: Opis CTFa

en: User Mode
pl_PL: Tryb indywidualny

en: Team Mode
pl_PL: Tryb zespołowy

en: Controls whether users join together in teams to play (Team Mode) or play as themselves (User Mode)
pl_PL: Ustawienie odpowiadające za to, czy użytkownicy grają razem w zespołach (Tryb zespołowy) czy samodzielnie (Tryb indywidualny)

en: Admin Username
pl_PL: Nazwa administratora

en: Your username for the administration account
pl_PL: Twoja nazwa użytkownika dla konta administratora

en: Admin Email
pl_PL: Adres email administratora

en: Your email address for the administration account
pl_PL: Twój adres email dla konta administratora

en: Admin Password
pl_PL: Hasło administratora

en: Your password for the administration account
pl_PL: Twoje hasło dla konta administratora

en: Logo to use for the website instead of a CTF name. Used as the home page button. Optional.
pl_PL: Logo do wyświetlania na stronie, zamiast nazwy CTFa. Funkcjonuje jako przycisk strony głównej. Opcjonalne.

en: Banner
pl_PL: Baner

en: Banner to use for the homepage. Optional.
pl_PL: Baner na stronę główną. Opcjonalny.

en: Small Icon
pl_PL: Mała ikona

en: favicon used in user's browsers. Only PNGs accepted. Must be 32x32px. Optional.
pl_PL: favicon używana w przeglądarce. Tylko pliki PNG. Musi mieć wymiary 32x32 piksele. Opcjonalna.

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: CTFd Theme to use. Can be changed later.
pl_PL: Motyw CTFd. Może być zmieniony później.

en: Theme Color
pl_PL: Kolor motywu

en: Color used by theme to control aesthetics. Requires theme support. Optional.
pl_PL: Kolor używany przez motyw do zmiany estetyki. Wymaga wsparcia motywu. Opcjonalny.

en: Verify Emails
pl_PL: Weryfikacja wiadomości e-mail

en: Start Time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Time when your CTF is scheduled to start. Optional.
pl_PL: Czas rozpoczęcia CTFa. Opcjonalny.

en: End Time
pl_PL: Czas zakończenia

en: Time when your CTF is scheduled to end. Optional.
pl_PL: Czas zakończenia CTFa. Opcjonalny.

en: Finish
pl_PL: Zakończ

en: Team Name
pl_PL: Nazwa zespołu

en: Team Password
pl_PL: Hasło zespołu

en: Join
pl_PL: Dołącz

en: Create
pl_PL: Utwórz

en: Your team's public name shown to other competitors
pl_PL: Nazwa Twojego zespołu, wyświetlana innym uczestnikom

en: New Team Password
pl_PL: Nowe hasło zespołu

en: Set a new team join password
pl_PL: Ustaw nowe hasło zespołu

en: Confirm Current Team Password
pl_PL: Potwierdź aktualne hasło zespołu

en: Provide your current team password (or your password) to update your team's password
pl_PL: Podaj obecne hasło zespołu (lub swoje hasło) aby zmienić hasło zespołu

en: Your team's affiliation publicly shown to other competitors
pl_PL: Afiliacja Twojego zespołu, wyświetlana innym uczestnikom

en: Your team's website publicly shown to other competitors
pl_PL: Strona internetowa Twojego zespołu, wyświetlana innym uczestnikom

en: Your team's country publicly shown to other competitors
pl_PL: Państwo Twojego zespołu, wyświetlane innym uczestnikom

en: Team Captain
pl_PL: Kapitan zespołu

en: Search Field
pl_PL: Pole wyszukiwania

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Parameter
pl_PL: Parametr

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Hidden
pl_PL: Ukryty

en: Banned
pl_PL: Zablokowany

en: Invite Link
pl_PL: Link zaproszenia

en: Search for matching users
pl_PL: Szukaj użytkownika

en: Powered by CTFd
pl_PL: Obsługiwane przez CTFd

en: Challenge
pl_PL: Zadanie

en: %(num)d Solve | %(num)d Solves
pl_PL[0]: %(num)d rozwiązanie
pl_PL[1]: %(num)d rozwiązania
pl_PL[2]: %(num)d rozwiązań
pl_PL[3]: %(num)d rozwiązania

en: View Hint
pl_PL: Wyświetl podpowiedź

en: Flag
pl_PL: Flaga

en: Next Challenge
pl_PL: Następne zadanie

en: Date
pl_PL: Data

en: Challenges
pl_PL: Zadania

en: Confirm
pl_PL: Potwierdź

en: We've sent a confirmation email to your email address.
pl_PL: Wysłaliśmy wiadomość email z linkiem potwierdzającym na Twój adres email.

en: Please click the link in that email to confirm your account.
pl_PL: Kliknij link otrzymany w emailu, aby potwierdzić swoje konto.

en: If the email doesn’t arrive, check your spam folder or contact an administrator to manually verify your account.
pl_PL: Jeśli wiadomość email nie dotrze, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z administratorem, aby zweryfikować konto.

en: Change Email Address
pl_PL: Zmień adres email

en: Login
pl_PL: Zaloguj się

en: Forgot your password?
pl_PL: Zapomniałeś hasła?

en: Notifications
pl_PL: Powiadomienia

en: There are no notifications yet
pl_PL: Nie ma jeszcze żadnych powiadomień

en: Register
pl_PL: Rejestracja

en: Your username on the site
pl_PL: Twoja nazwa użytkownika na stronie

en: Never shown to the public
pl_PL: Nigdy nie wyświetlany publicznie

en: Password used to log into your account
pl_PL: Hasło używane do logowania się na Twoje konto

en: Reset Password
pl_PL: Zresetuj hasło

en: You can now reset the password for your account and log in. Please enter in a new password below.
pl_PL: Możesz teraz zresetować hasło do swojego konta i zalogować się. Wprowadź nowe hasło poniżej.

en: Please provide the email address associated with your account below.
pl_PL: Podaj poniżej adres email powiązany z Twoim kontem.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Profile
pl_PL: Profil

en: Access Tokens
pl_PL: Tokeny dostępu

en: Your profile has been updated
pl_PL: Twój profil został zaktualizowany

en: Error:
pl_PL: Błąd:

en: API Key Generated
pl_PL: Klucz API został wygenerowany

en: Please copy your API Key, it won't be shown again!
pl_PL: Skopiuj swój klucz API, nie będzie on wyświetlony ponownie!

en: Active Tokens
pl_PL: Aktywne tokeny

en: Delete Token
pl_PL: Usuń token

en: Are you sure you want to delete this token?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten token?

en: Created
pl_PL: Data utworzenia

en: Description
pl_PL: Opis

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Setup
pl_PL: Konfiguracja

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Mode
pl_PL: Tryb

en: Administration
pl_PL: Konto Administratora

en: Style
pl_PL: Wygląd

en: Date &amp; Time
pl_PL: Data &amp; Czas

en: Integrations
pl_PL: Integracje

en: Next
pl_PL: Następny

en: Participants register accounts and form teams
pl_PL: Uczestnicy rejestrują indywidualne konta i tworzą zespoły

en: If a team member solves a challenge, the entire team receives credit
pl_PL: Jeśli członek zespołu rozwiąże zadanie, cały zespół otrzymuje punkty

en: Easier to see which team member solved a challenge
pl_PL: Łatwiej zobaczyć, który członek zespołu rozwiązał zadanie

en: May be slightly more difficult to administer
pl_PL: Może być nieco trudniejszy w administracji

en: Participants only register an individual account
pl_PL: Uczestnicy rejestrują się indywidualnie

en: Players can share accounts to form pseudo-teams
pl_PL: Uczestnicy mogą współdzielić konta, tworząc pseudo-zespoły

en: Easier to organize
pl_PL: Łatwiejszy w organizacji

en: Difficult to attribute solutions to individual team members
pl_PL: Trudniej przypisać rozwiązania konkretnym członkom zespołu

en: Visibility Settings
pl_PL: Ustawienia widoczności

en: Control the visibility of different sections of CTFd
pl_PL: Kontrola widoczności różnych sekcji CTFd

en: Subscribe email address to the CTFd LLC Newsletter for news and updates
pl_PL: Zasubskrybuj newsletter CTFd LLC, aby otrzymywać wiadomości i aktualizacje

en: Time
pl_PL: Czas

en: UTC Preview
pl_PL: Podgląd czasu UTC

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Teams
pl_PL: Zespoły

en: Scoreboard
pl_PL: Tablica wyników

en: Admin Panel
pl_PL: Panel administratora

en: Team
pl_PL: Zespół

en: Logout
pl_PL: Wyloguj

en: Forbidden
pl_PL: Brak dostępu

en: File not found
pl_PL: Strona nie istnieje

en: Sorry about that
pl_PL: Przepraszamy

en: Too many requests
pl_PL: Za dużo zapytań do serwera

en: Please slow down!
pl_PL: Zwolnij proszę!

en: Bad Gateway
pl_PL: Błąd serwera - Bad Gateway

en: (Optional)
pl_PL: (Opcjonalnie)

en: Join Team
pl_PL: Dołącz do drużyny

en: Welcome to
pl_PL: Witamy na

en: Click the button below to join the team!
pl_PL: Kliknij przycisk poniżej, aby dołączyć do zespołu!

en: Create Team
pl_PL: Utwórz zespół

en: Edit Team
pl_PL: Edytuj zespół

en: Your team's profile has been updated
pl_PL: Profil zespołu został zaktualizowany

en: Choose Captain
pl_PL: Wybierz kapitana

en: Your captain rights have been transferred
pl_PL: Prawa kapitana zostały przeniesione

en: Invite Users
pl_PL: Zaproś użytkowników

en: Share this link with your team members for them to join your team
pl_PL: Udostępnij ten link członkom swojego zespołu, aby mogli do niego dołączyć

en: Invite links can be re-used and expire after 1 day
pl_PL: Linki do zaproszeń mogą być ponownie wykorzystane i wygasają po 1 dniu

en: Disband Team
pl_PL: Rozwiązanie zespołu

en: Are you sure you want to disband your team?
pl_PL: Czy na pewno chcesz rozwiązać swój zespół?

en: No
pl_PL: Nie

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Official
pl_PL: Oficjalne konto

en: place
pl_PL: miejsce

en: points
pl_PL: punkty

en: Members
pl_PL: Członkowie

en: Score
pl_PL: Wynik

en: Captain
pl_PL: Kapitan

en: Awards
pl_PL: Nagrody

en: Solves
pl_PL: Rozwiązania

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Value
pl_PL: Wartość

en: No solves yet
pl_PL: Brak rozwiązań

en: In order to participate you must either join or create a team.
pl_PL: Aby wziąć udział, musisz dołączyć do zespołu lub go utworzyć.

en: Play with Official Team
pl_PL: Graj z oficjalną drużyną

en: Join Unofficial Team
pl_PL: Dołącz do nieoficjalnego zespołu

en: Create Unofficial Team
pl_PL: Utwórz nieoficjalny zespół

en: Page
pl_PL: Strona

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: user | users
pl_PL[0]: użytkownik
pl_PL[1]: użytkowników
pl_PL[2]: użytkowników
pl_PL[3]: użytkownika

en: team | teams
pl_PL[0]: zespół
pl_PL[1]: zespoły
pl_PL[2]: zespołów
pl_PL[3]: zespołu
