CTFd - en to ca_ES translation catalogue (163 entries)

en: User Name
ca_ES: Nom d'usuari

en: Email
ca_ES: Correu electrònic

en: Password
ca_ES: Contrasenya

en: Submit
ca_ES: Envia

en: User Name or Email
ca_ES: Nom d'usuari o correu electrònic

en: Resend Confirmation Email
ca_ES: Reenvia el correu de confirmació

en: Language
ca_ES: Idioma

en: Current Password
ca_ES: Contrasenya actual

en: Affiliation
ca_ES: Afiliació

en: Website
ca_ES: Lloc web

en: Country
ca_ES: País

en: Expiration
ca_ES: Venciment

en: Generate
ca_ES: Genera

en: Event Name
ca_ES: Nom de l'esdeveniment

en: The name of your CTF event/workshop
ca_ES: El nom del teu esdeveniment/taller CTF

en: Event Description
ca_ES: Descripció de l'esdeveniment

en: Description for the CTF
ca_ES: Descripció del CTF

en: User Mode
ca_ES: Mode Usuari

en: Team Mode
ca_ES: Mode Equip

en: Controls whether users join together in teams to play (Team Mode) or play as themselves (User Mode)
ca_ES: Controla si els usuaris es reuneixen en equips per jugar (Mode Equip) o juguen com a individus (Mode Usuari)

en: Admin Username
ca_ES: Nom d'usuari de l'administrador

en: Your username for the administration account
ca_ES: El teu nom d'usuari per al compte d'administració

en: Admin Email
ca_ES: Correu electrònic de l'administrador

en: Your email address for the administration account
ca_ES: La teva adreça de correu electrònic per al compte d'administració

en: Admin Password
ca_ES: Contrasenya de l'administrador

en: Your password for the administration account
ca_ES: La teva contrasenya per al compte d'administració

en: Logo
ca_ES: Logotip

en: Logo to use for the website instead of a CTF name. Used as the home page button. Optional.
ca_ES: Logotip a utilitzar per al lloc web en lloc del nom del CTF. Utilitzat com a botó de la pàgina principal. Opcional.

en: Banner to use for the homepage. Optional.
ca_ES: Banner a utilitzar per a la pàgina d'inici. Opcional.

en: Small Icon
ca_ES: Icona Petita

en: favicon used in user's browsers. Only PNGs accepted. Must be 32x32px. Optional.
ca_ES: favicon utilitzat als navegadors dels usuaris. Només s'accepten PNGs. Ha de ser de 32x32px. Opcional.

en: Theme
ca_ES: Tema

en: CTFd Theme to use. Can be changed later.
ca_ES: Tema de CTFd a utilitzar. Es pot canviar més endavant.

en: Theme Color
ca_ES: Color del Tema

en: Color used by theme to control aesthetics. Requires theme support. Optional.
ca_ES: Color utilitzat pel tema per controlar l'estètica. Requereix suport del tema. Opcional.

en: Verify Emails
ca_ES: Verificar Correus Electrònics

en: Start Time
ca_ES: Hora d'Inici

en: Time when your CTF is scheduled to start. Optional.
ca_ES: Hora en què està programat que comenci el teu CTF. Opcional.

en: End Time
ca_ES: Hola de Fi

en: Time when your CTF is scheduled to end. Optional.
ca_ES: Hora en què està programat que finalitzi el teu CTF. Opcional.

en: Finish
ca_ES: Finalitzar

en: Team Name
ca_ES: Nom de l'Equip

en: Team Password
ca_ES: Contrasenya de l'Equip

en: Join
ca_ES: Uneix-te

en: Create
ca_ES: Crea

en: Your team's public name shown to other competitors
ca_ES: El nom públic del teu equip mostrat a altres competidors

en: New Team Password
ca_ES: Nova contrasenya de l'equip

en: Set a new team join password
ca_ES: Estableix una nova contrasenya per unir-se a l'equip

en: Confirm Current Team Password
ca_ES: Confirma la contrasenya actual de l'equip

en: Provide your current team password (or your password) to update your team's password
ca_ES: Proporciona la contrasenya actual de l'equip (o la teva) per actualitzar la contrasenya de l'equip

en: Your team's affiliation publicly shown to other competitors
ca_ES: L'afiliació del teu equip mostrada públicament a altres competidors

en: Your team's website publicly shown to other competitors
ca_ES: El lloc web del teu equip mostrat públicament a altres competidors

en: Your team's country publicly shown to other competitors
ca_ES: El país del teu equip mostrat públicament a altres competidors

en: Team Captain
ca_ES: Capità de l'equip

en: Search Field
ca_ES: Camp de cerca

en: Name
ca_ES: Nom

en: Parameter
ca_ES: Paràmetre

en: Search
ca_ES: Cerca

en: Hidden
ca_ES: Ocult

en: Banned
ca_ES: Prohibit

en: Invite Link
ca_ES: Enllaç d'invitació

en: Search for matching users
ca_ES: Cerca usuaris coincidents

en: Powered by CTFd
ca_ES: Impulsat per CTFd

en: Challenge
ca_ES: Desafiament

en: %(num)d Solve | %(num)d Solves
ca_ES[0]: %(num)d Solució
ca_ES[1]: %(num)d Solucions

en: View Hint
ca_ES: Veure Pista

en: Flag
ca_ES: Bandera

en: Next Challenge
ca_ES: Pròxim Desafiament

en: Date
ca_ES: Data

en: Challenges
ca_ES: Reptes

en: Confirm
ca_ES: Confirma

en: We've sent a confirmation email to your email address.
ca_ES: Hem enviat un correu electrònic de confirmació a la teva adreça.

en: Please click the link in that email to confirm your account.
ca_ES: Si us plau, fes clic a l'enllaç d'aquest correu per confirmar el teu compte.

en: If the email doesn’t arrive, check your spam folder or contact an administrator to manually verify your account.
ca_ES: Si el correu no arriba, revisa la carpeta de correu brossa o contacta amb un administrador per verificar manualment el teu compte.

en: Change Email Address
ca_ES: Canvia l'adreça de correu electrònic

en: Login
ca_ES: Inicia sessió

en: Forgot your password?
ca_ES: Has oblidat la teva contrasenya?

en: Notifications
ca_ES: Notificacions

en: There are no notifications yet
ca_ES: Encara no hi ha notificacions

en: Register
ca_ES: Registra't

en: Your username on the site
ca_ES: El teu nom d'usuari al lloc

en: Never shown to the public
ca_ES: Mai es mostra al públic

en: Password used to log into your account
ca_ES: Contrasenya utilitzada per iniciar sessió al teu compte

en: Reset Password
ca_ES: Restableix la contrasenya

en: You can now reset the password for your account and log in. Please enter in a new password below.
ca_ES: Ara pots restablir la contrasenya del teu compte i iniciar sessió. Si us plau, introdueix una nova contrasenya a continuació.

en: Please provide the email address associated with your account below.
ca_ES: Si us plau, proporciona a continuació l'adreça de correu electrònic associada al teu compte.

en: Settings
ca_ES: Configuració

en: Profile
ca_ES: Perfil

en: Access Tokens
ca_ES: Tokens d'accés

en: Your profile has been updated
ca_ES: El teu perfil ha estat actualitzat

en: API Key Generated
ca_ES: Clau API generada

en: Please copy your API Key, it won't be shown again!
ca_ES: Si us plau, copia la teva clau API, no es tornarà a mostrar!

en: Active Tokens
ca_ES: Tokens actius

en: Delete Token
ca_ES: Elimina Token

en: Are you sure you want to delete this token?
ca_ES: Estàs segur que vols eliminar aquest token?

en: Created
ca_ES: Creat

en: Description
ca_ES: Descripció

en: Delete
ca_ES: Elimina

en: Setup
ca_ES: Configuració

en: Administration
ca_ES: Administració

en: Style
ca_ES: Estil

en: Date &amp; Time
ca_ES: Data &amp; hora

en: Integrations
ca_ES: Integracions

en: Next
ca_ES: Següent

en: Participants register accounts and form teams
ca_ES: Els participants registren comptes i formen equips

en: If a team member solves a challenge, the entire team receives credit
ca_ES: Si un membre de l'equip resol un desafiament, tot l'equip rep crèdit

en: Easier to see which team member solved a challenge
ca_ES: És més fàcil veure quin membre de l'equip ha resolt un desafiament

en: May be slightly more difficult to administer
ca_ES: Pot ser una mica més difícil d'administrar

en: Participants only register an individual account
ca_ES: Els participants només registren un compte individual

en: Players can share accounts to form pseudo-teams
ca_ES: Els jugadors poden compartir comptes per formar pseudo-equips

en: Easier to organize
ca_ES: Més fàcil d'organitzar

en: Difficult to attribute solutions to individual team members
ca_ES: Difícil atribuir les solucions als membres individuals de l'equip

en: Visibility Settings
ca_ES: Configuració de Visibilitat

en: Control the visibility of different sections of CTFd
ca_ES: Controla la visibilitat de diferents seccions de CTFd

en: Subscribe email address to the CTFd LLC Newsletter for news and updates
ca_ES: Subscriu l'adreça de correu electrònic al butlletí de CTFd LLC per a notícies i actualitzacions

en: Time
ca_ES: Hora

en: UTC Preview
ca_ES: Previsualització UTC

en: Users
ca_ES: Usuaris

en: Teams
ca_ES: Equips

en: Scoreboard
ca_ES: Marcador

en: Admin Panel
ca_ES: Panell d'Administració

en: Team
ca_ES: Equip

en: Logout
ca_ES: Sortir

en: Forbidden
ca_ES: Prohibit

en: File not found
ca_ES: Fitxer no trobat

en: Sorry about that
ca_ES: Ho sentim per això

en: Too many requests
ca_ES: Massa peticions

en: Please slow down!
ca_ES: Si us plau, afluixa el ritme!

en: Bad Gateway
ca_ES: Gateway incorrecta

en: (Optional)
ca_ES: (Opcional)

en: Join Team
ca_ES: Uneix-te a l'equip

en: Welcome to
ca_ES: Benvingut a

en: Click the button below to join the team!
ca_ES: Fes clic al botó de sota per unir-te a l'equip!

en: Create Team
ca_ES: Crea l'equip

en: Edit Team
ca_ES: Edita l'equip

en: Your team's profile has been updated
ca_ES: El perfil del teu equip s'ha actualitzat

en: Choose Captain
ca_ES: Tria Capità

en: Your captain rights have been transferred
ca_ES: Els teus drets de capità han estat transferits

en: Invite Users
ca_ES: Convida usuaris

en: Share this link with your team members for them to join your team
ca_ES: Comparteix aquest enllaç amb els membres del teu equip perquè s'uneixin

en: Invite links can be re-used and expire after 1 day
ca_ES: Els enllaços d'invitació es poden reutilitzar i caduquen després d'un dia

en: Disband Team
ca_ES: Dissol l'equip

en: Are you sure you want to disband your team?
ca_ES: Estàs segur que vols dissoldre el teu equip?

en: Yes
ca_ES: Si

en: Official
ca_ES: Oficial

en: place
ca_ES: lloc

en: points
ca_ES: punts

en: Members
ca_ES: Membres

en: Score
ca_ES: Puntuació

en: Captain
ca_ES: Capità

en: Awards
ca_ES: Premis

en: Solves
ca_ES: Solucions

en: Category
ca_ES: Categoria

en: Value
ca_ES: Valor

en: No solves yet
ca_ES: Encara no hi ha solucions

en: In order to participate you must either join or create a team.
ca_ES: Per participar cal que t'uneixis o crear un equip.

en: Play with Official Team
ca_ES: Juga amb l'Equip Oficial

en: Join Unofficial Team
ca_ES: Uneix-te a un Equip No Oficial

en: Create Unofficial Team
ca_ES: Crea un Equip No Oficial

en: Page
ca_ES: Pàgina

en: User
ca_ES: Usuari

en: user | users
ca_ES[0]: usuari
ca_ES[1]: usuaris

en: team | teams
ca_ES[0]: equip
ca_ES[1]: equips
